@culturacoruna

Go to twitter

Poster by: David Rubín
Saturday
16
| Santa Margarita Park

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Caramuxo Theatre >
Pavillón Lino

| Praza das Conchiñas

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Os Naufragos >
A árbore vermella

Sunday
17
| Oza Park

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Exire Group >
Ale-Hop

| Palavea

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Dinamo Theatre >
Os contos do Grúfalo

Monday
18
| Praza Pablo Iglesias

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Seisdedos >
O Galo Quirico e os seus amigos

| A Silva

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Artestudio Theatre >
Avó

Tuesday
19
| Paseo das Pontes

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Magician Martín Camiña >
Encantamentos de Rúa

| Praza de Azcárraga

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 A trastenda dos contos >
Planeta LGTB: Salvando as diferencias

Wednesday
20
| Praza de Pescadores

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Pablo Díaz >
Tic, tac, toc

| Praza do Humor

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Pérez & Fernández Group >
AguraTrat

Thursday
21
| Novo Mesoiro

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Andamio Theatre >
A verdadeira hostoria dos tres porquiños e o lobo feroz

| Praza Elíptica

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Trompicallo Puppets >
Jiñol

Friday
22
| Praza da Concordia

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Danthea Theatre >
Cincenta

| Méndez Núñez Gardens

18:00 Tigre de Papel >
Sardine decoration workshop

19:00 Elefante Elegante >
Tristán Cara de Can

Saturday
23
| Campo da leña

12:00 Galiocio >
San Xoán herbs workshop

13:00 Revival Stompers >
Live in concert

Live in concert
| Riazor Esplanade

00:15
Os resentidos
23:00

Banda Xangai

21:45

Bolboreta

20:30

Ezetaerre

Sunday
24
Praza de María Pita
Morning

11:00h - 13:00h Space to share / Games and workshops / Playpark for babies

11:30h - 12:00h Raquel Queizás >
Pilgrimage

12:05h - 12:45h Marian Ledesma >
Music for Stories

12:50h - 13:20h Soledad Felloza >
De Tin Marin

13:30h Píscore >
A different kind of concert

Afternoon / Evening

17:00h - 20:00h Space to share / Games and workshops / Playpark for babies

17:30h - 18:15h Jump around! >

18:20h - 18:50h Maintomano Group >
Ekilibuá

19:00h - 19:50h Traspediante Group >
Up2Down

19:50h - 20:30h Kilomberos de Montealto >

20:30h A Gramola Gominola >
Live in concert