@culturacoruna

Ver twitter

Diseño del cartel: David Rubín
sábado
16
| Parque de Santa Margarita

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Caramuxo Teatro >
Pavillón Lino

| Praza das Conchiñas

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Os Naufragos >
A árbore vermella

domingo
17
| Parque de Oza

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Compañía Exire >
Ale-Hop

| Palavea

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Dinamo Teatro >
Os contos do Grúfalo

lunes
18
| Praza Pablo Iglesias

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Seisdedos >
O Galo Quirico e os seus amigos

| A Silva

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Artestudio Teatro >
Avó

martes
19
| Paseo das Pontes

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Mago Martín Camiña >
Encantamentos de Rúa

| Praza de Azcárraga

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 A trastenda dos contos >
Planeta LGTB: Salvando as diferencias

miércoles
20
| Praza de Pescadores

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Pablo Díaz >
Tic, tac, toc

| Praza do Humor

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Compañía Pérez & Fernández >
AguraTrat

jueves
21
| Novo Mesoiro

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Teatro del Andamio >
A verdadeira hostoria dos tres porquiños e o lobo feroz

| Praza Elíptica

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Títeres Trompicallo >
Jiñol

viernes
22
| Praza da Concordia

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Danthea Teatro >
Cincenta

| Xardíns de Méndez Núñez

18:00 Tigre de Papel >
Taller de decoración de sardinas

19:00 Elefante Elegante >
Tristán Cara de Can

sábado
23
| Campo da leña

12:00 Galiocio >
Obradoiro de Herbas de San Xoán

13:00 Revival Stompers >
Concierto

Conciertos
| Explanada de Riazor

00:15
Os resentidos
23:00

Banda Xangai

21:45

Bolboreta

20:30

Ezetaerre

domingo
24
Praza de María Pita
Mañana

11:00h - 13:00h Espacio para compartir / Espacio de juegos y talleres / Espacio de juegos para bebés

11:30h - 12:00h Raquel Queizás >
Romaría

12:05h - 12:45h Marian Ledesma >
Música de Contos

12:50h - 13:20h Soledad Felloza >
De Tin Marin

13:30h Píscore >
Concerto Singular

Tarde

17:00h - 20:00h Espacio para compartir / Espacio de juegos y talleres / Espacio de juegos para bebés

17:30h - 18:15h Brinca vai! >

18:20h - 18:50h Compañía Maintomano >
Ekilibuá

19:00h - 19:50h Compañía Traspediante >
Up2Down

19:50h - 20:30h Kilomberos de Montealto >

20:30h A Gramola Gominola >
Concierto